Gyventojai už paslaugas gali atsiskaityti periodinio mokėjimo pavedimu

Gyventojai už paslaugas gali atsiskaityti periodinio mokėjimo pavedimu (išskyrus Elotus, Tavo pastogė administruojamų namų gyventojus)
Lietuvoje veikiantys bankai turi paslaugą, kuri suteikia galimybę nurodyti bankui automatiškai pervesti lėšas Jūsų nurodytu periodiškumu ir sąlygomis.Periodinis mokėjimas - tai atsiskaitymas už per vienerius metus suvartotą vandenį padalintas lygiomis dalimis 12 (dvylikai) mėnesių. Už paslaugas mokėtina suma bus apskaičiuojama per ankstesnius metus sumokėtą sumą padalinus 12(dvylika) mėnesių.
          Ką reikia daryti norint pasinaudoti periodinio mokėjimo pavedimu:
1.Atsiųsti prašymą apie savo pageidavimą atsiskaityti periodinio mokėjimo pavedimu el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba atvykti į UAB "Mažeikių vandenys" adresu Skuodo 24, Mažeikiai ir sudaryti priedą prie sutarties bei periodinio mokėjimo planą dvylikai mėnesių.
2.Prisijunkti prie pasirinkto banko elektroninės bankininkystės sistemos arba nuvykti į banko klientų aptarnavimo skyrių ir sudaryti periodinio mokėjimo sutartį.
Daugiau informacijos: Tel.8 (443) 68359, 8 (443) 68316